• 50 lat Elektrowni Rybnik – pracownicy otrzymali odznaczenia

  28.10.2022

  Elektrownia Rybnik obchodzi w tym roku 50-lecie swojego funkcjonowania. Z okazji jubileuszu odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego uhonorowano zasłużonych pracowników. W wydarzeniu wzięli udział parlamentarzyści, przedstawiciele samorządów, firm współpracujących i instytucji, a także zarząd PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

  Więcej
 • Zapora czołowa Elektrowni Rybnik zamknięta na okres zimowy

  28.10.2022

  Zgodnie z obowiązującymi zasadami korzystania z zapory czołowej zbiornika wodnego przy Elektrowni Rybnik należącej do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE, korona zapory zostanie zamknięta dla osób korzystających z obiektu w celach rekreacyjnych. Zapora będzie zamknięta od 1 listopada 2022 roku do 31 marca 2023 roku.

  Więcej
 • Pojedynek na Słowa – rusza 18. edycja turnieju

  24.10.2022

  Po przerwie wraca konkurs edukacyjno-artystyczny dla uzdolnionej młodzieży szkół średnich Rybnika i okolic – „Pojedynek na Słowa”. W tym roku odbędzie się jego 18. edycja. Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Elektrowni Rybnik, której fundatorem i mecenasem jest spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE.

  Więcej

Nasze oddziały

elrybnik_site