kejza_pge-giek2.jpg

 

Wsparcie sportu amatorskiego, a zwłaszcza inicjatyw skierowanych do dzieci i młodzieży,to jeden z celów PGE GiEK, która od lat angażuje się aktywnie w życie lokalnych społeczności – mówi Wioletta Czemiel – Grzybowska, prezes PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna

Rybnicka elektrownia wspiera klub Kejza Team Rybnik od kilku lat. To dla nas niezmiernie ważne, że dzięki naszej pomocy klub może odnosić sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej, ale przede wszystkim szkolić młodych zawodników i pokazywać im,jak ważna jest aktywność fizyczna w codziennym życiu – powiedział Krzysztof Matula, dyrektor PGE GiEK Oddział Elektrownia Rybnik.

kejza_pge-giek3.jpg

 

Klub Kejza Team Rybnik szkoli około 200 zawodników z Rybnika i okolic. W klubie trenują zarówno przedszkolaki jak i seniorzy. Zawodnikiem klubu jest między innymi obecny, sześciokrotny już, Mistrz Polski w judo w kategorii do 90 kg Piotr Kuczera.

Cieszymy się z zaufania, jakim już po raz kolejny obdarzyła nas rybnicka elektrownia – mówi Artur Kejza, prezes zarządu klubu oraz Trener Roku 2015 Polskiego Związku Judo.– Sukcesami klubu pokazujemy, że warto inwestować w sport oraz dawać młodym ludziom okazję do poznania swoich możliwości. Mamy nadzieję, że dzięki takim działaniom i wsparciu coraz więcej przedszkolaków, młodzieży, ale także seniorów będzie mogło się przekonać, jaką frajdę sprawia sportowa rywalizacja i aktywność fizyczna.

kejza_pge-giek1.jpg
elrybnik_site