obiekty-fundacji-pge-w-rybniku.jpg

Cieszymy się, że znowu możemy szeroko otworzyć nasze drzwi, zapraszając mieszkańców do skorzystania z bogatej oferty obiektów Fundacji – mówi Katarzyna Dutkiewicz, Prezes Zarządu Fundacji PGE Energia Ciepła. Strefy basenu, sauny, siłowni, fitnessu, rehabilitacji oraz relaksu są ponownie dostępne. Przestrzegamy zasad ograniczonej ilości osób na terenie poszczególnych obiektów, dezynfekcji oraz dystansu społecznego. Priorytetem dla nas jest zdrowie i bezpieczeństwo Gości, dlatego prosimy o wyrozumiałość, a nade wszystko o stosowanie się do procedur i wytycznych – podkreśla Katarzyna Dutkiewicz.

Od wielu lat Fundacja organizuje półkolonie letnie dla dzieci. Nie inaczej będzie podczas nadchodzących wakacji, kiedy to najmłodsi, ze względu na bieżącą sytuację związaną z pandemią koronawirusa, mają ograniczone możliwości skorzystania ze zorganizowanego wypoczynku. Dzieci będą mogły część lata spędzić wraz z Fundacją, uczestnicząc w licznych atrakcjach oraz aktywnie i bezpiecznie spędzić wolny czas.

Fundacja PGE Energia Ciepła nadzorowana przez spółkę PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, jest organizacją pożytku publicznego, której obszar funkcjonowania obejmuje zarówno ochronę i promocję zdrowia, jak i działania oświatowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. W swoich zasobach posiada m.in. krytą pływalnię, sauny, grotę solną, siłownię oraz zakład rehabilitacji leczniczej, z których od lat chętnie korzystają mieszkańcy Rybnika i okolic. W 2019 roku z oferowanych usług skorzystało ponad 165 tys. klientów. Fundacja stara się kształtować i wychowywać dzieci oraz młodzież pomagając rozwijać ich pasje i talenty. Temu służą m.in. koła zainteresowań o zróżnicowanej tematyce (naukowej, hobbystycznej, edukacyjnej) prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów oraz liczne wydarzenia i projekty adresowane do młodego pokolenia. W kalendarzu wydarzeń Fundacji nie brak również oferty dla dorosłych hobbystów oraz seniorów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Fundacji na stronie internetowej www.fundacjapgeenergiaciepla.pl  oraz na Facebooku. Obiekt Fundacji znajduje się na ul. Podmiejskiej 43 w Rybniku.

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych obiektów rekreacyjnych i hoteli z Grupy PGE. Do dyspozycji gości są: hotel Wolin usytuowany nad morzem, Krynica w Beskidach, Solina w Bieszczadach, Ośrodek Krasnobród, a także obiekty w woj. łódzkim: Wodnik pod Bełchatowem, Sport usytuowany w centrum Bełchatowa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna.

elrybnik_site